Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levně letecky na Krétu

Ilustrační fotoNejvětší řecký ostrov Kréta, je díky irskému Ryanairu o něco dostupnější. Letos Ryanair bude na tento ostrov létat nově z Vratislavi a cena zpáteční letenky není nijak vysoká. Aktuálně jsou na této trasy nejlevnější letenky v dubnu, postupem času očekáváme zlevnění i v pozdějších měsících. A jak vypadá konkrétní zpáteční letenka, vč. ubytování?

Zpáteční letenka stojí od 1 542 korun. Za 18 dnů ubytování pro dvě osoby zaplatíte 8 122 korun. Celkem za dvě zpáteční letenky a ubytování pro dvě osoby utratíte 11 206 Kč. V ceně letenky jsou příruční zavazadla. V ceně letenek jsou poplatky, kromě poplatku za platbu. Ten může být nulový, pokud platíte kartou Mastercard Prepaid. Více informací o této kartě najdete zde.

 

z Vratislav do Chania - odlet 2.4./návrat 20.4.
Ubytování v termínu letu od 8 122 korun /18 nocí/až 2 osoby
1 542 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Akční letenka

 

 

Informace k ubytování:

Malý rodinný Hotel Niriis je vzdálen 30 metrů od pláže Agii Apostoli a 4 km západně od města Chania. Ve vzdálenosti 30 metrů najdete restaurace, obchody a dopravní možnosti. Letiště je vzdáleno přibližně 15 km. Zdarma lze rezervaci zrušit.

Celkem za 2x letenka, ubytování 2 osoby/18 nocí: 11 206 Kč

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.02.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.