Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Dublinu za skvělých 1930 Kč!

 

Letenky do DublinuNízkonákladová společnosti Ryanair připravila na přelom podzimu a zimy levné letenky z Prahy do irského Dublinu. Velice příznivá cena letenek je pro odlety 22. listopadu a přílety 9. prosince. Letenku v tyto dny pořídíte za akčních 1930 Kč pro dospělou osobu.

Se společností Ryanair můžete takto levně letět, pokud vezete s sebou pouze kabinové zavazadlo. Jeho rozměry nesmí přesáhnout 55x40x20 cm. Pokud budete mít zavazadlo větších rozměrů, je třeba si připlatit za odbavení zavazadla do úložného prostoru. Nově je také možnost mít u sebe druhé kabinové zavazadlo s rozměry 35x20x20 cm. Cesta do Dublinu trvá přibližně 2h30, počítejte s časovým posunem o 1 hodinu zpět při příletu do Irska.

Dublinské letiště se nachází 10 km severně od centra města a pouhé 2 km jižně od městečka Swords. Z letiště jezdí v pravidelných intervalech autobusy Airlink přímo do centra. Jezdí odsud také autobusy městské hromadné dopravy Dublin Bus.

O tom, co si v Dublinu rozhodně nenechat ujít si přečtěte v jednom z našich článků.

Návrh letu

 

Akční letenka

Praha - Dublin

odlet 22.11./návrat 9.12. Eyanair 1 930 Kč

 

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

Dublin-řeka Liffey

 

Vložil/a: Daniel Česák 01.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.