Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Indie: Bombaj za 8 891 korun

lefZa solidně nízkou cenu doletíte do indického města Bombaj - Mumbaí. Zpáteční letenka stojí již od 8 891 korun. Let je s aerolinkou Swiss airlines a trvá 21 resp. 11 hodin. Let je s přestupem v Zürichu.

Bombaj, nově se mu říká Mumbaí, se nachází na západním pobřeží Indie a je to hlavní město indického státu Maháráštra a jde o největší přístav západního pobřeží. Jedná se o poměrně velké město, jehož počet obyvatel překračuje celkový počet obyvatel ČR - ve městě žije přes 13,3 mil. lidí.

 

 

z Milan Malpensa do Bombaj - odlet 1.3.2012/přílet 8.3.2012
ebookers (objednat)
8891 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Uskutečnili jste nějakou cestu? Pokud ano, využijte náš cestovatelský deník, a můžete si vést své cesty v číslech, uploadovat fotografie či sdílet vaše cesty s ostatními.

 

Kam dál?

Letenka z Prahy do Benátek za 862 korun i méně
Zpáteční letenka Praha-Lyon za 1366 korun

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.09.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.