Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Japonska za 11 601 Kč

Hora Fuji, cs.wikipedia.orgU Pelikána jsou k objednání levné letenky do Tokia. První možný termín odletu je 26. února, dále pak spousta termínů od dubna až do července. Letenky pořídíte již za 11 601 Kč.

V ceně letenky je také jedno příruční a jedno odbavené zavazadlo do 23 kg. Celková doba letu je okolo 15 hodin. Poletíte s jedním mezipřistáním v Moskvě, kde budete čekat přibližně 2 hodiny. Z Moskvy do Tokia již poletíte přímo asi 10 hodin. V Zemi vycházejícího slunce, kromě Tokia a případného výletu na sopku Fuji, doporučujeme návštěvu Kjóta, hradu Himedži,  města Kamakura s buddhistickými svatyněmi, průmyslového centra v Ósace nebo také pietní návštěvu Hirošimi.

Hrad Himedži, en.wikipedia.org

Letenky do Tokia objednávejte pod tímto odkazem:

Akční letenka

Praha - Moskva - Tokio

odlet 20.4./návrat 20.5.
Aeroflot

 

Náhled letenky:

Let do Tokia

Vložil/a: Martina Zemanová 02.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.