Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Milana, Londýna a Alicante

Dnes jsme nalezli levné letenky i z České republiky a to konkrétně z Brna. Pořádně levné letenky najdete na trase Brno-Milan, za zpáteční letenku zaplatíte i méně než 200 korun. K dalším levným destinacím patří Londýn, Alicante anebo Palma Mallorca.

Zároveň Ryanair oznámil svého 4-miliontého cestujícího na bratislavském letišti. Navíc Ryainair předpokládá zvýšený zájem o letiště v Bratislavě, díky nové dani, která bude platná v Rakousku. Bratislava je přeci jenom velmi blízko Vídni. Škoda, že mezi novinkami nebyla informace o nové základně ve střední Evropě, tak třeba později. Další novinkou, a to ve skrze pozitivní, je to, že Ryanair začne létat na Korfu. V poslední době je Řecko státem, kde Ryanair zvyšuje své aktivity. A tak Ryanair na mapě svých destinací již nakreslil taková letní místa jako Kréta, Kos či Rhodos.

Více akčních letenek hledejte vždy na našem webu zde.

Aktuální akční letenky:

z Bratislava M.R. Štefánika do Palma de Mallorca - odlet 5.5./přílet 13.5.
Ryanair (objednat)
613 Kč (pro 1 osobu)

 

z Brno Tuřany do Alicante - odlet 10.5./přílet 17.5.
Ryanair (objednat)
872 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

z Brno Tuřany do Londýn Stansted - odlet 20.5./přílet 25.5.
Ryanair (objednat)
751 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

Registrujte se zdarma anebo se přihlaste svým facebook účtem, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Levné ubytování v Alicante:

Vložil/a: Daniel Česák 07.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.