Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné zpáteční letenky do Moskvy za 3 928 Kč

Moskva, cs.wikipedia.orgLeťte levně do Moskvy s Air Serbia již za 3 928 Kč! Takto levné letenky seženete na listopad 2015. Námi vybraný let 12. 11. 2015 z Prahy má naplánováno jedno mezipřistání v Bělehradě a poté pokračuje na moskevské letiště Sheremťjevo. Zpáteční let je naplánován na 26. 11. 2015 také s jedním mezipřistáním v Bělehradu. Vrátíte se opět do Prahy. V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg. S sebou na palubu pak můžete vzít jedno příruční zavazadlo.

Náhled letenky:

Letenky do Moskvy 

 

Akční letenka

Praha - Moskva

odlet 12.11./návrat 26.11.
Air Serbia

 

Letiště Šeremeťjevo je druhé největší letiště v Moskvě a v celém Rusku. Je základnou největší ruské letecké společnosti Aeroflot, která létá i do Prahy. Na letišti je 5 terminálů, mezi kterými jezdí autobusy. Z letiště se dostanete autobusem nebo také vlakem, který jezdí přímo do centra Moskvy. Cesta do centra města trvá přibližně 35 minut.

Vložil/a: Martina Zemanová 04.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.