Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Pekingu - zpáteční letenka z Prahy jen za 10 490 Kč

UIA, en.wikipedia.orgVelmi výhodné letenky do Pekingu s mezipřistáním v Kyjevu nabízí letecký dopravce Ukrainian International Airlines. Zpáteční letenka z Prahy do Pekingu vás přijde se všemi poplatky na 10 490 Kč. V ceně letenky je přeprava 2 kusů odbavených zavazadel na osobu. Maximální hmotnost každého ze zavazadel je 23 kg a součet jeho rozměrů (výška+šířka+délka) musí být maximálně 158 cm. Pro více informací o cenách zavazadel navštivte webové stránky dopravce. Celková doba letu do Číny je kolem 14 hodin. Mezipřistání v Kyjevu může být dlouhé až několik hodin, takže se cesta může protáhnout i na celý den.

Letenky do Pekingu je možné zakoupit již nyní na webu Pelikána, můžete vybírat z letenek od listopadu 2015 do března 2016.

Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Peking

odlet 11/2015/návrat 03/2016

 

Vložil/a: Martina Zemanová 06.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.