Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Švýcarska za 1802 Kč!

Swiss Air, en.wikipedia.orgSwiss Air přináší levné letenky do Bazileje. Za zpáteční letenku zaplatíte 1802 Kč! V ceně letenky je přeprava odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti 23 kg. Na palubu si můžete vzít ještě jedno příruční zavazadlo. Za tuto cenu poletíte 16. března z Prahy s návratem 23. března. Let je přímý bez mezipřistání a trvá 1 hodinu 20 minut.

Letiště Basilej-Mulhouse-Freiburg se nachází na francouzském území, ale je provozováno společně dvěma státy – Francií a Švýcarskem. Obě země mají od roku 1946 dohodu, že sem cestující mají přístup bez celních prohlídek nebo jiných omezení. Do centra Basileje je to z letiště pouhých 6 kilometrů, 22 kilometrů to máte do francouzkého města Mulhouse a vzdálenost do německého Freiburgu činí 70 kilometrů. Dostupnost těchto tří evropských měst je bezesporu zajímavá pro mnohé cestovatele.

Bazilej - Panorama, en.wikipedia.org

Návrh letenky:

Letenka - Bazilej

Akční letenka

Praha - Bazilej

odlet 16.3./návrat 23.3.
SwissAIr

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.02.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.