Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky do Tokia nebo na Sardinii

Ilustrační fotoDnešní tip na levné letenky nás zavede do Japonska (Tokia) a na Sardinii. Zpáteční letenka na středomořský ostrov stojí hezkých 1 050 korun. Let je v dubnu. Zřejmě ideální čas na trávení aktivní dovolené na Sardinii - např. na kole. Do Japonska a zpět odcestujete za pořádně nízkou cenu - necelých 7 500 korun. Let je z Říma, s návratem do Londýna.

Více akčních letenek najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny letenek do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Maledivy apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen letenky, ale také ubytování.

z Bratislava do Alghero Sardinie - odlet 12.4./návrat 26.4.
Ubytování v termínu letu od 10 686 korun /14 nocí/2 osoby
1050 Kč (pro 1 osobu)
Ryanair (objednat)
Ušetřete s Mastercard Prepaid
Akční letenka

 

 

 

V posledních měsících se opakuje výhodná nabídka zpátečních letenek do Japonska. Tentokrát odletíte z italského Říma a vrátíte se do britského Londýna. A cena? Necelých 7 500 Kč. Pokud trip zkombinujete s letenkami nízkonákladových aerolinek (jako jsou např. EasyJet, Wizzair či  Ryanair), můžete se vejít i s těmito letenkami do 9 000 korun. Navíc svůj výlet do Japonska tak obohatíte o světové metropole Řím a Londýn.

z Řím Fiumicino do Tokio Narita - odlet 12.9./návrat do Londýna 17.9.
z Řím Fiumicino do Tokio Narita - odlet 6.6./návrat do Londýna 18.6.
z Řím Fiumicino do Tokio Narita - odlet 5.9./návrat do Londýna 24.9.
7485 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.