Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Levné letenky na Mallorku již za 2884 Kč

Letenka na MallorkuProdlužte si léto a leťte na Mallorku za akčních 2884 Kč. Užijte si ještě před zimou hezké počasí a odleťte 25. října k moři. Za tuto akční cenu poletíte s nízkonákladovou společností Ryanair.

Odletíte z Bratislavy a do Bratislavy se také vrátíte, a to 6. Listopadu. Let na Mallorku trvá 2 hodiny a 30 minut. Se společností Ryanair můžete letět bez dalších poplatků za podmínky, že budete převážet maximálně 2 kabinová zavazadla o daných rozměrech. Větší kabinové zavazadlo nesmí přesáhnout hmotnost 10 kg a rozměry 55x35x20 a druhé zavazadlo pak rozměry 35x20x20. S dalšími výdaji je třeba také počítat, pokud si přejete rezervovat určité místo v letadle.

Letenky vybírejte a rezervujte zde.

 

Akční letenka

Bratislava - Palma Mallorka

odlet 25.10./návrat 4.11.
Ryanair

 

 

Palma Mallorka, wikipedia.org

Vložil/a: Daniel Česák 11.09.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.