Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Na dovolenou do Turecka - Istanbul za 3 190 Kč!

Antalya, en.wikipedia.orgTurkish Airlines přináší akční letenky do Istanbulu, Bodrumu, Dalamanu a Antalye.  Do Istanbulu a zpět můžete letět již za 3 190 Kč! Do Istanbulu můžete letět z Vídně i z Prahy. Do ostatních destinací létají lety z Prahy s mezipřistáním v Istanbulu. Do Istanbulu můžete letět z Vídně již za 3 190Kč! Z Prahy Turkish Airlines také vypravují přímé lety do Istanbulu. Za zpáteční letenku přitom zaplatíte 4 990 Kč. Let do Itanbulu z Vídně trvá 2h15 a z Prahy 2h35. Do Antalye poletíte z Prahy za 6 390 Kč a do Bodrumu a Dalamanu za 8 390 Kč, včetně letištních poplatků. V ceně letenek je přeprava jednoho odbaveného zavazadla o maximální hmotnosti od 20 do 30 kg a jedno příruční zavazadlo. Letenky můžete zakoupit na únor až březen 2015.

Náhled letenky:

Vídeň

Letenka z Vídně

Praha

Letenka z Prahy

Letenky můžete objednat zde:


Akční letenka

Vídeň - Istanbul

odlet 3.3./návrat 12.3.
Turkish Airlines

 

Akční letenka

Praha - Istanbul

odlet 3.3./návrat 12.3.
Turkish Airlines

 

Vložil/a: Martina Zemanová 25.01.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.