Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Na karneval do Ria za 16 190 Kč

Karneval, en.wikipedia.orgOd května 2015 do konce roku jsou na Pelikánovi k zakoupení letenky do Jižní Ameriky. Do Ria de Janeiro můžete letět z Prahy a zpět již za 16 190 Kč! V rámci letenky je přeprava 23 kg podpalubního zavazadla. Z Prahy do Ria de Janeira poletíte asi 13 hodin s nizozemským dopravcem KLM. Mezipřistání bude v Amsterdamu. Při zpáteční cestě je plánováno mezipřistání v Paříži, neboť poletíte s Air France.


Návrh letenky:

Návrh letenky

Letenky objednávejte zde:

Akční letenka

Praha - Rio de Janeiro

odlet 1.9./návrat 30.9.
KLM, Air France


Město Rio de Janeiro se nachází ve stejnojmenném státě brazilské federace. Je známé pro krásné pláže s bílým pískem (Copacabana) a tradiční karneval. Dominantou města je socha Krista Vykupitele, která se tyčí nad městem a jakoby ho seshora pozoruje.

Rio de Janeiro-panorama, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 26.04.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.