Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Na Silvestra do Milána

Ilustrační fotoMáme tip na zajímavou letenku. Je celkem obvyklé, že ceny za ubytování či letenky v letním i vánočním období jsou vyšší, než po zbytek roku. I tak jsme našli poměrně zajímavou cenu za letenku do Milána a to v takovém termínu, že můžete strávit Vánoce i Silvestra v tomto italském městě.

Letenku je možné objednat také u Pelikána, cena je pak o cca. 200 Kč (1 466 korun za zpáteční let) vyšší oproti běžné ceně u Wizzairu. V tabulce vypisujeme cenu pro členy tzv. Discount clubu. Stát se členy se vám vyplatí, pokud budete s Wizzairem cestovat během následujícího roku aspoň dvakrát, nebo ve dvou a více osobách. Za členství se platí necelých 800 korun ročně.

Je nutné počítat, že cena za ubytování je v tomto termínu vyšší. Např. námi nalezený nejlevnější hotel/hostel je za cenu od 10 997 korun. Více zde.

Letenka vypadá takto:

 

z Praha do Miláno - odlet 23.12./návrat 5.1.
758 Kč (pro 1 osobu)
Wizzair discount club (objednat)
Akční letenka

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.12.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.