Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Na Vánoce letecky do Maroka za 2 913 korun

Ilustrační fotoV případě, že nechcete trávit konec roku doma, ale na cestách, máme pro vás nabídku letenek do Maroka. Dnes lze zakoupit letenku z Berlína do Agadiru v Maroku za necelé 3 000 korun. A vzhledem k tomu, že termín letu je ve vánočním období, jde o určitě zajímavou cenu. Ještě levněji lze letenku pořídit přímo u dopravce easyjet, ušetříte zhruba tisícikorunu.

 

z Berlín do Agadir (Maroko)  - odlet 13.12./přílet 27.12.
Pelikan (objednat)
2511 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

Více akčních letenek hledejte na této stránce, aktualizujeme data denně. Registrujte se zdarma, a budete o levných letenkách vědět včas.

 

Ubytování v Agadiru


Doporučujeme všem cestovatelům naší aplikaci Cestovatelský deník, kde si může každý cestovatel vést zdarma své cesty. Získá tak přehled o počtu nacestovaných nebo nalétaných kilometrů, či se o své cesty bude moci podělit s přáteli. Nedílnou součástí deníku je také možnost si ke své cestě nahrát fotografie.

Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.