Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Nejlevnější letenky na Kubu

Ilustrační fotoMáte pocit, že vydat se na Kubu by byl dobrý nápad? Obhlídnout tamní poměry, pokochat se překrásnou přírodou? Kuba bývá označována jako perla Karibiku. V aktuální nabídce společnosti Thomson.co.uk jsou levné letenky do Varadera. Odlet je z londýnského letiště Gatwick. A cena letenek pro dvě osoby?

Cena letenek pro dvě osoby je 21 244,- Kč za směr tam i zpět. To je na osobu méně než 11 tis. korun. Odlet z Londýna je 13. října 2010, návrat zpět pak 20. října 2010.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese. Sbíráme pro vás letenky i pod 1 000,- Kč.

Vložil/a: Daniel Česák 04.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.