Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Podzimní akční letenka do Bruselu z Prahy za 1485 korun.

Brusel, náměstí Grand Place zdroj:ia.wikipedia.orgCentrum evropské politiky - Brusel. A proč ho zrovna tento podzim nenavštívit? Levná letenka s komfortním odletem a příletem do Prahy stojí na prahu podzimu jen 1485 korun. Let nabízí společnost Ryanair a trvá 1 hodinu a 25 minut, v ceně je jedno příruční zavazadlo. Jedná se o třídenní pobyt s odletem v pondělí 27. října a návratem ve středu devětadvacátého. Belgické hlavní město má sice jen okolo sto šedesáti tisíc obyvatel, ale co do významu je nepřekonatelné. Mezi významné instituce mezinárodní politiky, které sídlí v Bruselu, jsou hned tři- NATO, Evropská komise a Rada Evropské unie.  

Čůrající chlapeček, jeden ze symbolů Bruselu. Zdroj:wikipedia.cs

Pokud vás jako návštěvníky nebudou zrovna lákat moderní prosklené budovy, můžete prozkoumat historické srdce Bruselu a to náměstí Grand Place, kde nachází gotická radnice z 15. století a dává bruselskému nejznámějšímu náměstí jeho tvář. Grand Place je na seznamu UNESCO. 

To čůrající chlapeček- tzv. Manneken Pis, sice není na seznamu Unesco, to ale této malé soše nezabránilo, aby se stala bruselským symbolem.  Další hojně navštěvovanou atrakcí je Brupark, jehož součástí je známá skulptura Atomium, která vznikla pro světovou výstavu Expo 58, získala ale takovou popularitu, že se stal jedním z nejnavštěvovanějších belgických míst.

Letenku do Bruselu můžete objednat kliknutím na tento odkaz.

snímek letenky

Vložil/a: Miriam Česáková 07.08.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.