Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Pořádně levné letenky do Dubaje

Ilustrační fotoHodně levné letenky jsme našli z Prahy do Dubaje. Například v termínu 13.-20. října, stojí letenky pro dvě osoby za směr tam i zpět pouhých 12 690,- Kč. A pokud jste registrováni na našem webu, můžete získat na objednávku ještě slevu 300,- Kč. Jak získat slevu vám poradí tento náš článek.

Pokud tedy letenky pro dvě osoby koupíte odděleně, můžete získat slevu až 600,- Kč. V tom případě zaplatíte za dvě osoby 12 090,- Kč.

Pokud vás zajímá ubytování, mohla by vás zaujmout nabídka hotelu London Crown 2. Cena za dvoulůžkový apartmán v období 13.-20. října stojí 834,- Kč. Objednávat můžete zde, případně si vyhledat jiný, vám vyhovující hotel.

Letenku lze zakoupit u našeho partnera Pelikan.cz. Let nabízí společnost Aerosvit Airlines. V ceně letenek jsou taxy, příruční zavazadla. O měsíc později, v období kolem 17. listopadu, jsou náklady na letecký výlet o cca. 2 000 vyšší.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!