Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Pořádně levné letenky do Dubaje

Ilustrační fotoHodně levné letenky jsme našli z Prahy do Dubaje. Například v termínu 13.-20. října, stojí letenky pro dvě osoby za směr tam i zpět pouhých 12 690,- Kč. A pokud jste registrováni na našem webu, můžete získat na objednávku ještě slevu 300,- Kč. Jak získat slevu vám poradí tento náš článek.

Pokud tedy letenky pro dvě osoby koupíte odděleně, můžete získat slevu až 600,- Kč. V tom případě zaplatíte za dvě osoby 12 090,- Kč.

Pokud vás zajímá ubytování, mohla by vás zaujmout nabídka hotelu London Crown 2. Cena za dvoulůžkový apartmán v období 13.-20. října stojí 834,- Kč. Objednávat můžete zde, případně si vyhledat jiný, vám vyhovující hotel.

Letenku lze zakoupit u našeho partnera Pelikan.cz. Let nabízí společnost Aerosvit Airlines. V ceně letenek jsou taxy, příruční zavazadla. O měsíc později, v období kolem 17. listopadu, jsou náklady na letecký výlet o cca. 2 000 vyšší.

Sbíráme pro vás akční zlevněné letenky od různých leteckých společnosti Registrujte se zdarma, a budeme vás pravidelně informovat o nejlevnějších letenkách na českém a slovenském trhu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.