Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Praha – Funchal za 7 803 Kč

Funchal, en.wikipedia.orgČeský dopravce Smartwings nabízí dubnové zpáteční letenky na portugalskou Madeiru. V ceně zpátečních letenek je zahrnut převoz malého zavazadla 56 × 45 × 25 cm, 5 kg. Další informace a rezervace na webu www.smartwings.com, nebo Skypicker.com.

Funchal, hlavní město portugalské autonomní oblasti Madeira je šesté největší město Portugalska. Hlavním městem Madeiry přetrvává už více než pět století a vzhledem k jeho vysoké kulturní a historické hodnotě patří k hlavním turistickým lákadlům Portugalska. Tohle místo také získalo popularitu jako cíl turistů k oslavám nového roku. Funchal také patří k předním portugalským přístavům a kotví zde velké množství výletních parníků.

Funchal, en.wikipedia.orgRanvej letiště (FNC)

 

Praha (PRG) - Funchal (FNC) a zpět za 7 803 Kč

 

Mapa, www.radicestujeme.eu Trasa přímého letu

 

Délka přímého letu: 4:30

Délka pobytu: 4 noci

Ubytování na Madeiře na booking.com.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.