Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Prosincová letenka do Amsterdamu od 684 Kč

Amsterdam, en.wikipedia.orgProsincový výlet do Amsterdamu za křesťanských 684 Kč nabízí nízkonákladová aerolinka EasyJet. Délka letu do Amsterdamu zabere snesitelnou 1 hodinu a 40 minut. Jednosměrná levná letenka z Prahy zahrnuje přepravu malého palubního zavazadla s rozměry do 56 x 45 x 25 cm. Za příplatek 124 Kč navíc můžete získat výběr místa v letadle – vyplatí se v případě, že chcete sedět se svými spolucestujícími, více místa pro nohy přijde taky vhod a zaručí vám přednostní nástup do letadla. Cena letenky je uvedena za jednu  osobu a platí při cestě dvou cestujících na jednu stejnou rezervaci. Platba kreditní kartou vyjde o 30 Kč dráž, proto zaplaťte raději debetní kartou bez příplatku. Letenky je možné zarezervovat na webu Easyjet.

 

Výběr letenky

Cenový rozdíl mezi cestou se spolucestujícím, nebo bez něj.

Před tím než se vydáte na cestu do tohohle celosvětově známého a velice přitažlivého města přečtěte si průvodce, který vás seznámí se zajímavými místy v Amsterdamu.


Amsterdam, cs.wikipedia.org

Pohled přes řeku Amstel  - úplně vlevo leží Stopera což, je komplex budov, kde se nachází amsterdamská radnice, Holandská národní opera a balet.

Ubytování

 


 

 

 


 

Vložil/a: Daniel Česák 31.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.