Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Tokio - zpáteční letenky z Budapešti jen za 9 990 Kč

Alitalia, en.wikipedia.orgAkční letenky do Tokia přináší spolenost Alitalia. Levné letenky z Budapešti do Tokia koupíte již za 9 990 Kč! Pokud poletíte z Mnichova, tak za zpáteční letenku zaplatíte 10 990 Kč a na trase Vídeň - Tokio 11 290 Kč. Letí se přes Řím, kde je plánované jedno mezipřistání. Jeho délka je okolo 20 hodin, takže budete mít skvělou příležitost udělat si procházku po Římě. Na palubě letadel strávíte celkem 14 hodin, než přistanete na tokijském letišti Narita.

Návrh letu:

Letenka

 

Akční letenka

Budapešť - Tokio

odlet. duben/návrat červen
Alitalia

Akční letenka

Mnichov- Tokio

odlet. duben/návrat červen
Alitalia

Akční letenka

Vídeň - Tokio

odlet. duben/návrat červen
Alitalia

 

Letiště je situováno asi 60 km na východ od centra Tokia. Letiště má v provozu 2 terminály a 8. 4. 2015 plánuje otevřít třetí terminál. Mezi terminály jezdí veřejná doprava. Z letiště se pak dostanete z terminálů 1 a 2.. Odjezdy z terminálu 2  budou příhodné též pro cestující přilétající na terminál 3, neboť zastávky na terminálu 2 jsou blíže. Vlakem se do centra Tokia dostanete za 50 minut. Autobusem to může trvat i něco přes hodinu v závislosti na hustotě provozu a počasí.

Tokio, en.wikipedia.org

 

Vložil/a: Martina Zemanová 01.04.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.