Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

V únoru do Itálie již za 1258 Kč!

Letenka BariPokud rádi cestujete v zimě a užíváte si tak menšího turistického ruchu, tak vás může oslovit nabídka společnosti WizzAir. Zpáteční letenka do italského Bari jen za 1258 Kč! Odlet je z Prahy 12. února a návrat 26. února zpět do Prahy. Doba letu je přibližně 2 hodiny.

Letenky objednávejte pod tímto odkazem.

 

Akční letenka

Praha - Bari

odlet 12.2./návrat 26.2.
Wizzair

 

V Bari navštivte zachovalé Staré Město s klikatícími se uličkami. V centru se nachází katedrála San Sabino, jejíž základy se datují do 12. století. Krásným místem na procházku je promenáda Lungomare Perotti. Město je významným přístavem Apuii a také univerzitním městem. V létě můžete využít místní pláže a užívat si příjemného středomořského klimatu. Zimy jsou zde mírné, takže pokud do Itálie necestujete výhradně za sluníčkem, tak si určitě užijete prohlídku města a turistiku v okolí.

Bari, cs.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 05.11.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.