Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Velmi levné letenky do Brazílie

Ilustrační fotoK opravdu levným letenkám patří dnešní nabídka od aerolinky Alitalia, která nabízí letenky do Brazílie za hezkých 10 995 korun. Je akorát nutné při objednávce zadat odlet z Budapeště do Ria, a zpáteční let navolit do Mnichova (tak se nelekněte, až kliknete na odkaz v tabulce - partnerská stránka vás sice bude informovat o částce cca. 18 000, vy však změňte zpáteční let, poté se zobrazí správná cena 10 995 Kč). U druhé trasy zvolte odlet z Prahy do Sao Paula, a za návratové letiště zvolte opět Mnichov.

Web Radicestujeme vyhledává nejlevnější letenky pravidelně. Chcete-li být o nejlevnějších letenkách informování včas na váš email, registrujte se zdarma.

 

z Budapešť do Rio de Janeiro zpět do Mnichova - odlet 3.2./návrat 13.2.
Pelikan (objednat)
10995 Kč (pro 1 osobu)

 

 

z Praha do Sao Paulo zpět do Mnichova - odlet 15.2./návrat 4.3.
Pelikan (objednat)
11794 Kč (pro 1 osobu)

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.10.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.