Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Výhodné letenky do New Yorku jen za 10 990 Kč

New York, en.wikipedia.orgLevnou nabídku letu z Prahy do New Yorku a zpět přinášejí tři dopravci - ČSA, Air France a nizozemský KLM Dutch Royal. Letenky na duben, květen, červen a červenec seženete již za 10 990 Kč! Při letu do USA je naplánováno jedno 2 hodinové mezipřistání v Bruselu. Zpět z New Yorku poleíte s Air France a téměř 5 hodin se zdržíte v Barceloně.
Celková doba letu je pro cestu tam je 11h30min, pro cestu zpět pak přibližně 15h30min. Z Prahy a do Prahy se vždy vracíte s naším dopravcem ČSA. Z Bruselu do New Yorku vás dopraví nizozemský KLM a za New Yorku do Barcelony Air France. V ceně letenek je přeprava odbaveného zavazadla do 23 kg. Na palubu letadla pak s sebou můžete mít 1 příruční zavazadlo.

New York-panorama, en.wikipedia.org


Náhled letenky:
Náhled letenky - New York

Letenky objednávejte zde:


Akční letenka

Praha - New York

odlet 16.6./návrat 19.7.
ČSA, Air France, KLM

 

Vložil/a: Martina Zemanová 03.03.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.