Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Vyrazte do Londýna z Ostravy za 893 korun

Londýn ilustrační fotoLondýn stále láká spoustu turistů a patří k nejčastějším destinacím i českého cestovatele. V seznamu navštívených mít by chybět neměl. Navíc vycestovat do tohoto kosmopolitního města vám nemusí "vycucnout" peněženku. Letenka do Londýna se dá nyní koupit za 893 korun. Skromné ubytování se dá sehnat za cenu pod 300 korun (osoba a noc).

V ceně letenky je příruční zavazadlo, taxy i poplatky. Chybí pouze případný poplatek za platbu. Ten nemusíte platit, pokud máte Mastercard Prepaid.

 

Níže vypisujeme jeden konkrétní termín levného letu do Londýna:

z Ostrava do Londýn - odlet 12.11./návrat 14.11.
Ubytování v Londýně od 232 Kč za osobu a noc
893 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)
Akční letenka

 

 

Letenka vede z Ostravy na londýnské letiště Stansted. Toto letiště nenajdete přímo v Londýně, ale několik desítek km od centra Londýna. Budete tedy potřebovat nějakou dopravu. Častým výběrem cestujících je autobus. Např. autobusové linky Terravision, které najdete hned před letištní halou, stojí 9 £ (jeden směr). Ekonomičtější variantou je autobus EasyBus, který stojí od 2 £. Cena je variabilní a mění se i v průběhu dne.

 

 

Zdroj úvodní fotografie:

GTS Production / Shutterstock.com

Vložil/a: Daniel Česák 27.10.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.