Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Wizzair nabízí slevu 20% na všechny lety – pouze dnes

Ilustrační fotoWizzair nabízí 20% slevu na své lety, platnost této nabídky však vyprší o dnešní půlnoci, aspoň tak o tom informuje samotná aerolinka.   A jak vypadají výsledné ceny?

Například letenka z Brna do Říma s odletem 6. července a návratem zpět 10. července stojí 916 korun při platbě kartou či bezhotovostně. Pokud budete platit tzv. Wizz kartou zaplatíte jen 646,- Kč. Zpáteční letenka z Prahy do Bruselu – odlet 1. července, návrat 3. července (víkendový termín) stojí 1 020,- Kč, při platbě Wizz kartou 750 korun.

Objednávat můžete přímo u letecké společnosti Wizzair.

Více akčních letenek najdete vždy na této adrese. Sbíráme akční letenky s cenou i pod 500 Kč vč. tax! Registrujte se zdarma, a budete o podobných letenkách vědět včas.

Vložil/a: Daniel Česák 28.04.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.