Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Z Prahy do Tokia již za 11 617 Kč!

TokioDnes se podíváme dál než do Evropy, zaletíme do Tokia, a to již za 11 617 Kč včetně poplatků. Akční letenku přináší společnost Aeroflot Russian Airlines a z termínů odletů a návratů je opravdu velký výběr. Můžete odletět ještě teď v listopadu!

Další dva termíny odletu na vás čekají v prosinci a v lednu. V únoru pak můžete vybírat ze čtyř různých termínů. Zpáteční lety jsou také v hojném zastoupení. Let trvá přibližně 14 hodin, jeho doba se mění v závislosti na zvoleném datu odletu a příletu. Počítejte také s jedním mezipřistáním v Moskvě při cestě tam i zpět. V ceně letenky je také jedno zavazadlo do 23 kg na osobu. K letence je možné přikoupit pojíštění proti stornu či komplexní pojištění, které kryje mimo jiné i léčebné náklady.

Letenku objednávejte pod tímto odkazem.

Návrh letu

Akční letenka

Praha - Tokio

odlet 4.2./návrat 28.2.
Aeroflot


 

Vložil/a: Martina Zemanová 24.11.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.