Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky do Bombaje za 9900 Kč!

Brána IndieZajímavou nabídku přináší turecké airolinky Turkish Airlines. Z Prahy můžete letět do Bombaje a zpátky již za 9900 Kč! Let potrvá kolem 15 hodin. Samotná cesta trvá 9 hodin, ale v Istanbulu je plánováno mezipřistání a přestup, který trvá přibližně 5 hodin. V ceně letenky je přeprava jednoho odbaveného zavazadla na osobu a jednoho příručního zavazadla.

Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Bombaj

odlet říjen 15/březen 16
Turkish AirlinesBombaj (angl. Mumbai) je jedno z nejlidnatějších měst světa, takže se připravte na neskutečnou spoustu lidí, barev, vůní i chutí. Z Bombaje najdete spojení prakticky do všech větších indických měst. Letiště Chhatrapati Shivali je takovou "bránou do Indie". Brána Indie (Gateway to India) je také jednou z impozantních památek města, kterou byste rozhodně měli navštívit. Nedaleko je hotel Tádž Mahal Palace, zajímavou může být návštěva místní zoologické zahrady. V okolí se nabízí řada zajímavých výletů. Zejména Elphant island s komplexem jeskynních chrámů je nádherný.

Mumbai, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 16.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.