Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky do Bombaje za 9900 Kč!

Brána IndieZajímavou nabídku přináší turecké airolinky Turkish Airlines. Z Prahy můžete letět do Bombaje a zpátky již za 9900 Kč! Let potrvá kolem 15 hodin. Samotná cesta trvá 9 hodin, ale v Istanbulu je plánováno mezipřistání a přestup, který trvá přibližně 5 hodin. V ceně letenky je přeprava jednoho odbaveného zavazadla na osobu a jednoho příručního zavazadla.

Letenky objednávejte zde.

Akční letenka

Praha - Bombaj

odlet říjen 15/březen 16
Turkish AirlinesBombaj (angl. Mumbai) je jedno z nejlidnatějších měst světa, takže se připravte na neskutečnou spoustu lidí, barev, vůní i chutí. Z Bombaje najdete spojení prakticky do všech větších indických měst. Letiště Chhatrapati Shivali je takovou "bránou do Indie". Brána Indie (Gateway to India) je také jednou z impozantních památek města, kterou byste rozhodně měli navštívit. Nedaleko je hotel Tádž Mahal Palace, zajímavou může být návštěva místní zoologické zahrady. V okolí se nabízí řada zajímavých výletů. Zejména Elphant island s komplexem jeskynních chrámů je nádherný.

Mumbai, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 16.09.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!