Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky z Prahy do Sao Paula za 17 799 Kč

Swiss, en.ikipedia.orgLetenku z Prahy do Sao Paula nabízí letecký dopravce Swiss International Air Lines. Zpáteční letenka včetně všech poplatků stojí 17 799 Kč. V ceně je přeprava jednoho odbaveného zavazadla na osobu. Zavazadlo může maximálně vážit 23 kg. Let trvá přibližně 15 hodin a v Curychu je naplánované mezipřistání s přestupem. Termíny odletů jsou od dubna do konce roku 2016. Letenku zpátky pořídíte ještě na leden 2017.

Letenky objednvejte zde:

Akční letenka

Praha - Sao Paulo

odlet duben 16/návrat leden 17
Swiss

Sao Paulo

Sao Paulo není jen největším brazilským městem, je to zároveň největší město celé Latinské Ameriky. Je to také jedno z nejlidnatěích měst této oblasti, žijí tu pospolu mnohé národy a ve městě tímto způsobem vznikla řada čtvrtí obývaných příslušníky stejného etnika. Je zde početná italská, japonská a arabská komunita. Pro turisty je to určitě zajímavé místo k zastavení. Město je velmi rozmanité a nabízí skutečně mnoho k ochutnání a prohlížení. Je to město s velmi bohatým kulturním a nočnním životem. Najdete tu řadu muzeí, divaddel, kin a kulturních center. Jen na 30 divadel se nachází ve čtvrti Bixiga. Pokud máte rádi ZOO, tak navštivte tu místní. ZOO v Sao Paulu je oceněná mezi 5 nejlepšími ZOO světa. A teď trochu ze sportu, za jakým jiným sportem vyrazit do Brazílie než za fotbalem. Sao Paulo hostilo světový šampionát ve fotbale FIFA 2014.

Sao Paulo, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 25.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!