Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky z Prahy do Sao Paula za 17 799 Kč

Swiss, en.ikipedia.orgLetenku z Prahy do Sao Paula nabízí letecký dopravce Swiss International Air Lines. Zpáteční letenka včetně všech poplatků stojí 17 799 Kč. V ceně je přeprava jednoho odbaveného zavazadla na osobu. Zavazadlo může maximálně vážit 23 kg. Let trvá přibližně 15 hodin a v Curychu je naplánované mezipřistání s přestupem. Termíny odletů jsou od dubna do konce roku 2016. Letenku zpátky pořídíte ještě na leden 2017.

Letenky objednvejte zde:

Akční letenka

Praha - Sao Paulo

odlet duben 16/návrat leden 17
Swiss

Sao Paulo

Sao Paulo není jen největším brazilským městem, je to zároveň největší město celé Latinské Ameriky. Je to také jedno z nejlidnatěích měst této oblasti, žijí tu pospolu mnohé národy a ve městě tímto způsobem vznikla řada čtvrtí obývaných příslušníky stejného etnika. Je zde početná italská, japonská a arabská komunita. Pro turisty je to určitě zajímavé místo k zastavení. Město je velmi rozmanité a nabízí skutečně mnoho k ochutnání a prohlížení. Je to město s velmi bohatým kulturním a nočnním životem. Najdete tu řadu muzeí, divaddel, kin a kulturních center. Jen na 30 divadel se nachází ve čtvrti Bixiga. Pokud máte rádi ZOO, tak navštivte tu místní. ZOO v Sao Paulu je oceněná mezi 5 nejlepšími ZOO světa. A teď trochu ze sportu, za jakým jiným sportem vyrazit do Brazílie než za fotbalem. Sao Paulo hostilo světový šampionát ve fotbale FIFA 2014.

Sao Paulo, en.wikipedia.org

Vložil/a: Martina Zemanová 25.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.