Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování u italského jezera Lago di Garda

Bed and Breakfast La Petite Maison, pokoj

Lago di Garda neboli „italské sladké moře“ – jezero obřích rozměrů a průzračné vody leží na severu Itálie hned u Dolomit. Jeho okolí láká jak turisty, tak i horolezce, cyklisty, bruslaře anebo surfaře. Lago di Garda je jezero netušených možností a krás. I proto ho není na škodu navštívit na sklonku léta, okolní hory a teplé podnebí dělá z Gardského jezera celosezónní záležitost. Ale vy si ho můžete užít už toto září. Nabízíme tip na levné ubytování. Hotel nebo chcete-li hostel ve stylu Bread and Breakfast La Petite Maison nabízí last minute zlevněné ubytování za 660 na osobu.

 Bed and Breakfast - Lago di GardaNoc v prvním zářijovém týdnu vás vyjde na 47 Euro pro dvě osoby se snídaní v ceně, v tomto případě je ale koupelna společná. Pokud budete chtít koupelnu vlastní, vyjde vás pokoj na 76 Euro pro oba. Nejlevnější možnost tedy znamená v přepočtu 660 korun za jednu osobu na noc. La Petite Maison je ubytování soukromějšího rázu s vlastní zahradou, bezplatným wi-fi a plochou obrazovkou na pokojích. Parkování je na místě zdarma a k břehu jezera to budete mít 3 kilometry, je už na vás jestli pěšky, na kole nebo třeba běžmo.

Jezero není složité objet celé a prohlédnout si zajímavá místa na jeho břehu. Doporučujeme městečko Sirmione s dlouhým výběžkem do jezera, na jehož konci se nacházejí pozůstatky římské vily z doby císaře Augusta. Vstup na tento výběžek hlídá malebný hrad. Poté byste se mohli stavit na dalším koupání na druhém konci jezera cca 1 hodinu jízdy autem v Limone, kde se už budete moci těšit krásou přilehlých hor. Než zcela opustíte oblast Gardského jezera, tak se ještě zastavte v malebném městečku Arco, které hlídá hrozivě se tyčící hrad na hraně skály. Parkování u něj stojí 1 Euro hodinu a za vstup do hradu zaplatíte 3,5 Eura.

Pokud vás tip na pobyt u jezera Lago di Garda zaujal, neváhejte a objednávejte akční ubytování přes tento odkaz.

Lago di Garda 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 25.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.