Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování u italského jezera Lago di Garda

Bed and Breakfast La Petite Maison, pokoj

Lago di Garda neboli „italské sladké moře“ – jezero obřích rozměrů a průzračné vody leží na severu Itálie hned u Dolomit. Jeho okolí láká jak turisty, tak i horolezce, cyklisty, bruslaře anebo surfaře. Lago di Garda je jezero netušených možností a krás. I proto ho není na škodu navštívit na sklonku léta, okolní hory a teplé podnebí dělá z Gardského jezera celosezónní záležitost. Ale vy si ho můžete užít už toto září. Nabízíme tip na levné ubytování. Hotel nebo chcete-li hostel ve stylu Bread and Breakfast La Petite Maison nabízí last minute zlevněné ubytování za 660 na osobu.

 Bed and Breakfast - Lago di GardaNoc v prvním zářijovém týdnu vás vyjde na 47 Euro pro dvě osoby se snídaní v ceně, v tomto případě je ale koupelna společná. Pokud budete chtít koupelnu vlastní, vyjde vás pokoj na 76 Euro pro oba. Nejlevnější možnost tedy znamená v přepočtu 660 korun za jednu osobu na noc. La Petite Maison je ubytování soukromějšího rázu s vlastní zahradou, bezplatným wi-fi a plochou obrazovkou na pokojích. Parkování je na místě zdarma a k břehu jezera to budete mít 3 kilometry, je už na vás jestli pěšky, na kole nebo třeba běžmo.

Jezero není složité objet celé a prohlédnout si zajímavá místa na jeho břehu. Doporučujeme městečko Sirmione s dlouhým výběžkem do jezera, na jehož konci se nacházejí pozůstatky římské vily z doby císaře Augusta. Vstup na tento výběžek hlídá malebný hrad. Poté byste se mohli stavit na dalším koupání na druhém konci jezera cca 1 hodinu jízdy autem v Limone, kde se už budete moci těšit krásou přilehlých hor. Než zcela opustíte oblast Gardského jezera, tak se ještě zastavte v malebném městečku Arco, které hlídá hrozivě se tyčící hrad na hraně skály. Parkování u něj stojí 1 Euro hodinu a za vstup do hradu zaplatíte 3,5 Eura.

Pokud vás tip na pobyt u jezera Lago di Garda zaujal, neváhejte a objednávejte akční ubytování přes tento odkaz.

Lago di Garda 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 25.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!