Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Dá se na Seychelách sehnat levné ubytování? Ano!

Lemongras Lodge, Booking.comJak jsme upozornili v předešlém článku, je možné zaleťet si do luxusní destinace na Seychelských ostrovech jen za 8 790 korun. Ale jak to uděláte s ubytováním? Vedle luxisních rezortů na jedné straně a podivními ubytováními se zamřížovanými okny na straně druhé, jsme pro vás sehnali ubytování ve velmi komfortním prostředí vlastní vily za skvělou cenu! 1989 korun za dvolůžkový pokoj za noc v Lemongras Lodge na ostrově Mahé.Lemongrass Lodge je obklopen tropickou zahradou s ovocnými stromy a nachází se jen 10 minut chůze od pláže Beau Vallon. Z terasy se nabízí výhled do zahrady a na moře.

Chrisent Residence

Anebo pronajatí prázdninového domu se dvěma ložnicemi Chrisent residence, který při rezervaci pro čtyři osoby, stojí jednoho člověka na noc 897 korun! Tento dům má 2 ložnice, obývací pokoj, moderní kuchyň, kabelovou TV, klimatizaci a koupelnu se sprchovým koutem, vanou a mramorovým obložením až ke stropu. Letiště je vzdálené 19 km a je možné si na něj objednat transfer. Wi-fi je v areálu dostupná zdarma, a k pláži je to 2 kilometry.

Neváhejte a prohlížejte si obě dvě ubytování na těchto odkazech:

Lemogras Lodge za 1 989 Kč/2 osoby   

Chrisent residence - dům se dvěma ložnicemi za 3 591 Kč/4 osoby

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 14.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!