Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Eurovíkend v Turecku pro dva: Istanbul za 9 752 korun

Ilustrační fotoTurecký Istanbul nabízí spoustu historických památek. Mezi turisty nejoblíbenější jsou Modrá mešita a chrám Agia Sofia. Pokud se do Istanbulu vydáte, pamatujte, že město má dvě části - tu evropskou a asijskou. Obě tyto části jsou odděleny vodou. Průměrné teploty v Istanbulu v měsíci prosinci jsou okolo 12 °C.

Dopravu ve městě zajišťuje především metro. Cena jízdného jsou 2 TL, tedy cca. 20 Kč. Jízdenka je nepřestupní, a je tedy nutné při každém přestupu použít novou jízdenku. Jak se dopravit z letiště do centra města? Z letiště Atatürk můžete využít metro, které je pod letištní budovou. Abyste se dostali z letiště do centra, je nutné přestoupit z červené linky na černou (lze ve stanici Zeytinburnu). Náklady na dopravu do centra budou tedy cca. 40 korun.

Eurovíkend v Istanbulu

V našem vyhledávači levného ubytování jsme nalezli zajímavou nabídku hotelu Serdivan Apart Hotel. Ten nabízí v prosinci studio pro dvě osoby se slevou 65%.

 

Termín pobytu: 10.-13.12. 2011

Serdivan Apart Hotel
Beyazit, İstanbul
2 595 Kč - za 2 osoby/3 noci
Objednat
V ceně je zahrnutá snídaně

Hotel Serdivan Apart nabízí ze své terasy panoramatický výhled na moře. Poskytuje apartmány se samostatnou obývací částí s kuchyňkou. Tramvajová zastávka Çemberlitaş je vzdálená 5 minut pěšky. Hotel Serdivan je vzdálen pouhých 5 minut pěšky od velkého bazaru a vodní nádrže Theodosius. Na 13 km vzdálené letiště Atatürk jezdí kyvadlová doprava.

 

K ubytování uvádíme letenku z Prahy:

z Praha do Istanbul Ataturk - odlet 10.12./návrat 13.12.
ebookers Objednat
3578 Kč (pro 1 osobu)

Akční letenka

 

 

Náklady na ubytování a letenky pro 2 osoby: 9 752 Kč

 

 

Kam dál?

Opět levná letenka na Island
Kam vyrazit lyžovat o Vánocích? Bardonecchia či Weerberg

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.10.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.