Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Hotel Čertousy v Horních Počernicích

Foto, cs.wikipedia.orgTeprve počátkem dvacátého století se Čertousy připojily k Horním Počernicím, předtím byly samostatnou vsí, která má za sebou dlouhou historii. Vůbec první zmínku o tehdy dvoru tohoto jména hledejme ve čtrnáctém století. Až v sedmdesátých letech pak došlo ke splynutí celku s hlavním městem. Do jeho centra to tak sice dnes budete mít pouhých dvacet minut, přesto si lze u Podsychrovského rybníka zároveň vychutnat klidnou atmosféru mimo uspěchané velkoměsto.

 

 

Místo pro svatbu

Naše metropole je bezesporu nádherné místo, kde si mnoho snoubenců přeje prožít právě ten svůj velký den. Dáváte však před nejznámějšími lokalitami přednost těm, které budou tak trochu skryty davům, abyste si mohli užít tento výjimečný moment nerušeně? Pak je odpovědí svatba v Praze v rodinném hotelu Čertousy. Nezbytnou součástí je samozřejmě také svatební hostina, Praha vám umí nabídnout jak gastronomii srovnatelnou s nejlepším kulinářským uměním světa, ve které nechybí třeba mořské speciality, tak i tradiční českou kuchyni.

 

Foto, cs.wikipedia.org

 

Teambuilding na kraji hlavního města

Stověžatá metropole dokáže nabídnout s dopomocí hotelu nejen romantická zákoutí, ale i perfektní místo pro firemní akce. Praha nabízí spousty dobrých míst s dostatečným technickým zázemím k stmelení kolektivu, ale Čertousy poskytují  i útulnou osobitou restauraci vhodnou pro občerstvení hostů, kterým to přijde po školení určitě vhod, nebo jiných firemních teambuildingových aktivitách. Hlavní město je díky svojí dostupnosti jako stvořené též pro kongresové akce, pak jsou ale nezbytností konferenční prostory, Praha je známá jako město kongresů a tak oplývá rozmanitou kapacitou vhodných míst. Hotel Čertousy však vůbec nezaostává a může se pochlubit dostatečným technickým zázemím v podobě promítacího plátna, kvalitního ozvučení i mikrofonu. Ale bezesporu se do Horních Počernic mnohdy vypravíte i soukromě, pak budete řešit, jak najít to nejlepší místo, kde byste mohli jen tak posedět, nebo se najíst.

 

 

Oslava narozenin

Ti praví gurmeti vědí, že jsou gurmeti a nikoli gurmáni a že jídlo se neobejde bez dobrého pití. Chystáte se například na významné životní jubileum, pořádáte rodinnou sešlost nebo chcete překvapit někoho blízkého? Oslava narozenin, Praha a vinný sklípek? I to je rozhodně možné, za mokem, ve kterém je podle názoru mnohých pravda, rozhodně není potřeba cestovat až na Moravu.

 

Nejen česká kuchyně

Restaurace, Praha 9, ubytování a poklidná rodinná atmosféra, to vše splňuje Hotel Čertousy v Horních Počernicích. Navíc je zde  připravený rovněž servis pro nejmenší strávníky, rodiče si pro ně mohou zapůjčit židličku a domácí limonádu či něco ostřejšího si vychutnat, zatímco jejich ratolest si bude spokojeně hrát v dětském koutku.

Horní Čertousy

 

 

Čtěte také:

Všechny pražské památky na jednom místě

Přehled vodních ploch v okolí Prahy


 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.