Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování: Řím, Rimini, Hallstatt

Ilustrační fotoVypisujeme aktuální levné ubytování ve vybraných městech (Řím, Budapešť, Rimini, Hallstatt, Madrid). Vyhledané ceny jsou nižší než obvykle. Často jde o poslední volné pokoje. Aktuální levné ubytování najdete vždy na našem webu - na adrese: www.radicestujeme.eu/levne-ubytovani.

Levné ubytování v Římě

Philia
Via Palestro 88, Marsala, Řím
147 - 2698 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Řím patří k nejoblíbenějším destinacím v Evropě. Nejlevnější ubytování v tomto městě se málokdy dostane pod hranici 20 € za osobu. Náš vyhledávací systém však takovou nabídku našel. Jde o skvělou nabídku, kdy dvoulůžkový pokoj v hotelu Philia**, dne 4. dubna, stojí jen 294,- Kč! Obvyklá cena je i několik tisíc. V ceně rezervace je pak i snídaně. V tuto chvíli jsou volné poslední dva pokoje.

Levné ubytování v Budapešti

Hotel Timon
Üllői út 329, 18. Pestzenlőrinc - Pestzentimre, Budapešť
172 - 417 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Výše uvedená cena je pro noc z 30. na 31. března. Pro toto datum je hotel téměř vyprodán a zbývají pouze 3 volné pokoje. Z toho důvodu je cena pod 200 Kč za osobu. Aktuálně jsou volné pouze čtyřlůžkové pokoje. Za tento pokoj zaplatíte pouze 686 Kč.

A co takhle Rimini

Hotel Stresa
Viale Gubbio 21, Rivazzurra, Rimini
276 - 613 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Ilustrační fotoRimini je hlavní město provincie Emilia-Romagna. Je to největší přímořské letovisko Itálie a jedno z největších v Evropě. A pokud vás omrzí samotné Rimini, stojí určitě za návštěvu blízké San Marino. A tento hotel najdete nedaleko pláže, pouhých 150 m. Zdarma máte k dispozici kola, parkování, WIFI a samozřejmě LCD TV. Pokud máte rádi moderní dřevěné podlahy, tak právě takovéto v pokojích najdete. Nejvýhodnější je v hotelu Stresa si objednat čtyřlůžkový rodinný pokoj, za který zaplatíte v termínu 28./29. 3. jen 1 103 Kč. V ceně je snídaně formou bufetu.

Rakouský Hallstatt pod 250 korun

Apartmenthaus Edelweiss
Gosau Nr. 123, Gosau ( 9.0 km od Hallstatt )
217 - 221 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Hallstatt je úžasné rakouské městečko, které je součástí seznamu UNESCO a vůbec celá tamní oblast.  Apartmenthaus Edelweiss najdete v srdci regionu Hallstatt-Dachstein-Salzkammergut. Tento apartmánový dům nabízí  na konci března čtyřlůžkový pokoj za cenu 883 Kč, tak pokud nemáte plán na příští týden, zkuste pouvažovat o Hallstattu, který je z Prahy vzdálen cca. 5 hodin jízdy autem. Apartmánový dům není přímo v Hallstattu, ale je velmi blízko, přibližně 9 km. Pokud se vydáte svým autem, můžete po cestě navštívit také Salzburg.

V Madridu apartmán pod 200 korun

Pensión Lemus
Hortaleza, 7 1º Izquierda, 01.Centro, Madrid
196 - 270 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

V hlavním městě Španělska, Madridu, je možné se ubytovat za cenu 196 Kč/osoba/noc. Pokud plánujete s kamarády nebo svou rodinou vycestovat ještě do konce března do tohoto města, můžete se ubytovat v penzionu Lemus, který najdete v centru města. Pětilůžkový pokoj stojí 981 Kč za noc, V penzionu jsou volné poslední pokoje.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!