Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování: Řím, Rimini, Hallstatt

Ilustrační fotoVypisujeme aktuální levné ubytování ve vybraných městech (Řím, Budapešť, Rimini, Hallstatt, Madrid). Vyhledané ceny jsou nižší než obvykle. Často jde o poslední volné pokoje. Aktuální levné ubytování najdete vždy na našem webu - na adrese: www.radicestujeme.eu/levne-ubytovani.

Levné ubytování v Římě

Philia
Via Palestro 88, Marsala, Řím
147 - 2698 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Řím patří k nejoblíbenějším destinacím v Evropě. Nejlevnější ubytování v tomto městě se málokdy dostane pod hranici 20 € za osobu. Náš vyhledávací systém však takovou nabídku našel. Jde o skvělou nabídku, kdy dvoulůžkový pokoj v hotelu Philia**, dne 4. dubna, stojí jen 294,- Kč! Obvyklá cena je i několik tisíc. V ceně rezervace je pak i snídaně. V tuto chvíli jsou volné poslední dva pokoje.

Levné ubytování v Budapešti

Hotel Timon
Üllői út 329, 18. Pestzenlőrinc - Pestzentimre, Budapešť
172 - 417 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Výše uvedená cena je pro noc z 30. na 31. března. Pro toto datum je hotel téměř vyprodán a zbývají pouze 3 volné pokoje. Z toho důvodu je cena pod 200 Kč za osobu. Aktuálně jsou volné pouze čtyřlůžkové pokoje. Za tento pokoj zaplatíte pouze 686 Kč.

A co takhle Rimini

Hotel Stresa
Viale Gubbio 21, Rivazzurra, Rimini
276 - 613 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Ilustrační fotoRimini je hlavní město provincie Emilia-Romagna. Je to největší přímořské letovisko Itálie a jedno z největších v Evropě. A pokud vás omrzí samotné Rimini, stojí určitě za návštěvu blízké San Marino. A tento hotel najdete nedaleko pláže, pouhých 150 m. Zdarma máte k dispozici kola, parkování, WIFI a samozřejmě LCD TV. Pokud máte rádi moderní dřevěné podlahy, tak právě takovéto v pokojích najdete. Nejvýhodnější je v hotelu Stresa si objednat čtyřlůžkový rodinný pokoj, za který zaplatíte v termínu 28./29. 3. jen 1 103 Kč. V ceně je snídaně formou bufetu.

Rakouský Hallstatt pod 250 korun

Apartmenthaus Edelweiss
Gosau Nr. 123, Gosau ( 9.0 km od Hallstatt )
217 - 221 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Hallstatt je úžasné rakouské městečko, které je součástí seznamu UNESCO a vůbec celá tamní oblast.  Apartmenthaus Edelweiss najdete v srdci regionu Hallstatt-Dachstein-Salzkammergut. Tento apartmánový dům nabízí  na konci března čtyřlůžkový pokoj za cenu 883 Kč, tak pokud nemáte plán na příští týden, zkuste pouvažovat o Hallstattu, který je z Prahy vzdálen cca. 5 hodin jízdy autem. Apartmánový dům není přímo v Hallstattu, ale je velmi blízko, přibližně 9 km. Pokud se vydáte svým autem, můžete po cestě navštívit také Salzburg.

V Madridu apartmán pod 200 korun

Pensión Lemus
Hortaleza, 7 1º Izquierda, 01.Centro, Madrid
196 - 270 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

V hlavním městě Španělska, Madridu, je možné se ubytovat za cenu 196 Kč/osoba/noc. Pokud plánujete s kamarády nebo svou rodinou vycestovat ještě do konce března do tohoto města, můžete se ubytovat v penzionu Lemus, který najdete v centru města. Pětilůžkový pokoj stojí 981 Kč za noc, V penzionu jsou volné poslední pokoje.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.03.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.