Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování: Řím za 67 Kč, Barcelona 59 Kč

Ilustrační fotoDnes vybíráme ty nejlepší nabídky ubytování. Ubytování v Barceloně ve třílůžkovém pokoji v termínu z 9. na 10. ledna jen 177 korun. Nabídka je zlevněná o 75%. Podobně je na tom ubytování v Římě. Tři osoby za pokoj zaplatí 202 korun.

Více nabídek ubytování hledejte v této části webu radicestujeme. Porovnáváme denně tisíce cen a vybíráme ty nejlevnější.

Ceny se mohou v průběhu času měnit. Počet volných pokojů se také může měnit a takto levné nabídky se brzy vyprodají.

 

Ubytování v Římě

Nejlevnější nabídku ubytování v tomto městě nyní předkládá hotel Alius. Malý rodinný Hotel Alius se nachází na elegantní Via Nazionale v Římě, naproti bazilice svatého Pavla za hradbami. Stanice metra Repubblica je odtud vzdálená 200 metrů.

Hotel Alius
Stazione Termini, Řím
67 - 758 - za 1 osobu/den
Objednat

 

K zajímavým nabídkám patří také nabídka hotelu Cristoforo Colombo. Tento čtyřhvězdičkový hotel totiž nabízí svůj dvoulůžkový pokoj o 72% levněji. Cena za osobu tak startuje na zhruba 440 korunách. Cristoforo Colombo se nachází v římské čtvrti EUR v bezprostřední blízkosti nákupního centra Euroma2 a nedaleko římské okružní silnice GRA. Hotel nabízí bezplatné parkoviště a venkovní bazén.

 

Cristoforo Colombo
Eur, Řím
438 - 1062 - za 1 osobu/den
Objednat

 

Ubytování v Barceloně

Z barcelonských nabídek nás zaujala ta hotelu Condestable. Tento cenově výhodný hotel se nachází pouhých 400 metrů od bulváru Las Ramblas, vedle Barcelonské univerzity na centrálním Univerzitním náměstí. Hotel Condestable nabízí 24hodinovou recepci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi.

 

Condestable
Eixample, Barcelona
59 - 632 - za 1 osobu/den
Více

 

Penzion v Berlíně

Ubytování v Německé metropoli ve čtyřlůžkovém pokoji v penzionu Goldmarie stojí hezkých 908 Kč. To je na osobu 227 korun. Nabídka je zlevněná o 44%.

 

Goldmarie
Friedrichshain, Berlín
126 - 480 - za 1 osobu/den
Objednat

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.12.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.