Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování v Berlíně na konci října

Ilustrační fotoV našem vyhledávači levného ubytování se dnes objevila zajímavá nabídka ubytování v berlínském hotelu Boulevard. Za dvoulůžkový pokoj zaplatíte v termínu 27.-28.10., tedy v době, kdy má u nás většina pracovní volno či prázdniny, necelých 200 korun.

Tento 3hvězdičkový hotel najdete na nákupní třídě Kurfürstendamm, přímo naproti Pamětnímu kostelu císaře Viléma. Hotel Boulevard má střešní zahradu skýtající panoramatické výhledy na centrální Berlín. Všechny pokoje jsou vybavené kabelovou TV, pracovním stolem a mramorovou koupelnou. Ve společných prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Berlínské zoo a akvárium jsou vzdálena 5 minut chůze. Světově proslulý obchodní dům KaDeWe se nachází 10 minut chůze od hotelu.

Hotel Boulevard Berlin
Charlottenburg, Berlín
188 - za 2 osoby/den
Více
Termín: 27.-28.10.

 

 

Další nabídky levného ubytování z Berlína:

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.09.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.