Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v chorvatské Dalmácii

Ilustrační foto - ChorvatskoV našem vyhledávači levného ubytování se objevila zajímavá nabídka ubytování v Chorvatsku, konkrétně v oblasti Dalmácie. Posuďte sami.

Camping Planik
Razanac 58, Ražanac
133 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Villa Ivana
Marina Drzica 7, Biograd na Moru
185 - 398 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Aparthotel Bonex
Kneza Viseslava 2, Privlaka
201 - 241 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Apartments Sime
Petrcane VI/2, Donje Petrčane
201 - 281 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Villa Ana
Stikovica 20, Zaton
211 - 313 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Camping Planik je vhodný pro ty, kterým nevadí se ubytovat v kempu ve stanu. Kemp je nedaleko moře. Nás však zaujala především Villa Ana, která má výborné hodnocení, o čemž svědčí i to, že měsíc červen je v tomto ubytovacím zařízení už prakticky vyprodán. Tím nechceme degradovat zbylé hotely či penziony. Například Aparthotel Bonex najdete v centru malebné vesničce Privlaka a 20 km od Zadaru, jen 1 minutu chůze od písečné pláže a je obklopen bujnou vegetací. Součástí tohoto hotelu je také restaurace a bar, což v parném dnu příjde určitě vhod.

A jaké panuje obvykle počasí v Dalmáci na přelomu května a června? Teplota vzduchu se průměrně pohybuje mezi 23-27 °C. Teplota moře se průměrně pohybuje 17-21 °C. Výšší údaj je platný pro měsíc červen. Samozřejmě jedná se o průměrné hodnoty celé oblasti, v každé konkrétní lokalitě se daný údaj může lišit.

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.