Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování v Drážďanech od 50 korun za noc

DrážďanyNáš systém na vyhledávání levných hotelů našel dnes velmi levné ubytování v Drážďanech - cena za ubytování na jednu noc v třílůžkovém pokoji je pouhých 148 korun. To je zhruba 50 korun za osobu a noc. Jde o 75% slevu oproti obvyklé ceně. Nabídka je o to lákavější, že termín kdy se lze za tuto cenu ubytovat, je ze soboty na neděli a to v červenci. Nabídku poskytuje hotel B&B.

Tento hotel se nachází 5 minut chůze od drážďanského kongresového centra a 12 minut ze starého města. B&B Hotel Dresden nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Za příplatek 7,5 € si můžete zajistit snídani v hotelu. Výhodou této nabídky je také zrušení rezervace zdarma.

 

B&B Hotel Dresden
Drážďany
148
Termín:
za 3 osoby/noc
14.-15.7. 2012
Více

 

Další nabídky levného ubytování najdete v našem vyhledávacím systému nízkých cen zde. Nebo můžete využít také naší aplikace rSearch - zvolit si destinaci, vybrat max. cenu za ubytování - systém bude prohledávat tisíce nabídek a jakmile najde takovou, která bude odpovídat vašim požadavkům, pošle vám ji do vašeho profilu a na váš email.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.04.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!