Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levné ubytování v Drážďanech od 50 korun za noc

DrážďanyNáš systém na vyhledávání levných hotelů našel dnes velmi levné ubytování v Drážďanech - cena za ubytování na jednu noc v třílůžkovém pokoji je pouhých 148 korun. To je zhruba 50 korun za osobu a noc. Jde o 75% slevu oproti obvyklé ceně. Nabídka je o to lákavější, že termín kdy se lze za tuto cenu ubytovat, je ze soboty na neděli a to v červenci. Nabídku poskytuje hotel B&B.

Tento hotel se nachází 5 minut chůze od drážďanského kongresového centra a 12 minut ze starého města. B&B Hotel Dresden nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Za příplatek 7,5 € si můžete zajistit snídani v hotelu. Výhodou této nabídky je také zrušení rezervace zdarma.

 

B&B Hotel Dresden
Drážďany
148
Termín:
za 3 osoby/noc
14.-15.7. 2012
Více

 

Další nabídky levného ubytování najdete v našem vyhledávacím systému nízkých cen zde. Nebo můžete využít také naší aplikace rSearch - zvolit si destinaci, vybrat max. cenu za ubytování - systém bude prohledávat tisíce nabídek a jakmile najde takovou, která bude odpovídat vašim požadavkům, pošle vám ji do vašeho profilu a na váš email.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.04.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.