Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levný prodloužený víkend v Alpách

Ilustrační fotoV našem vyhledávači se kromě zajímavé nabídky ubytování v Rimini objevila skvělá nabídka na ubytování v Alpách. Cena čtyřlůžkového apartmánu za pobyt v termínu od 13.-18. září (5 nocí) je stanovena na 5 349 korun. To je 267 korun na osobu/noc. Ubytovací zařízení Ferienwohnungen Unterluimes najdete nedaleko známého lyžařského areálu Schlick 2000,ve vesničce Luimes, kilometr od Telfes im Stubai - mapa je zde. Innnsbruck je vzdálen přibližně 20 km. V okolí se nachází mnoho turistických a cyklistických tras.

V uvedený termín zbývá poslední pokoj. Za stejnou cenu je ještě k dispozici například termín 4.-9. říjen. K cenám je nutno přičíst městkou daň, tedy cca. 37 Kč na osobu/den.

Ferienwohnungen Unterluimes
Luimes 133, Telfes im Stubai
267 - 401 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Další nabídky najdete v našem vyhledávači levného ubytování zde.

Alpy jsou skvělou volbou, pokud hodláte trávit letní dovolenou aktivně. Zvláště cyklistika je v tomto regionu v létě velmi oblíbená. V souvislosti s tím by vás mohli zaujmout i články, které jsme psali dříve: Italské Alpy: ráj pro aktivní dovolenou nebo Tip na levnou letní dovolenou: rakouský Königsleiten.

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!