Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Našli jsme levné ubytování ve Vysokých a Nízkých Tatrách

Ilustrační fotoVyhledávač levného ubytování nalezl zajímavou cenu za ubytování v hotelích v Nízkých Tatrách na Slovensku. Těm z vás, kteří plánují dovolenou či kratší víkendový pobyt u našich východních sousedů, se tato informace může hodit. A pokud byste radši volili Vysoké Tatry, výhodné nabídky lze nalézt především v hotelích nacházející se na polské straně Tater - v Zakopané.

Ubytování v Nízkých Tatrách - Donovaly

V dnešní den je poměrně zajímavá nabídka na ubytování v Donovalech. Horská vesnička Donovaly je velice známým horským střediskem. Najdete ji v ochranném pásmu NAPANT a jde o západní část Nízkých Tater. V letním období zde funguje lanovka TELEMIX, která vás vyveze na vrchol Nové hole. Jde o šestimístnou lanovku. Jezdí pravidelně o víkendech a svátcích mezi devátou a šestnáctou hodinou - vždy v celou. Od 4. června pak lanovka jezdí denně. Svezení se lanovkou stojí osobu nad 140 cm 3,5 €. Za zpáteční jízdenku po vás budou chtít 5,5 €. K dispozici je také bobová dráha.

 

Patty Aparthotel
Mistriky, Donovaly
241 - 313 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Penzion Cucoriedka
Telgart 16, Telgárt
241 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Penzion Adonai
Zvolenska cesta 17, Banská Bystrica
301 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Hotel Patty Aparthotel má skvělé hodnocení. Zábavní centrum pro děti Patty Funpark se nachází pouhých 30 metrů od apartmánů. Během letních měsíců je otevřená kavárna a bufet Dodo, která se nachází v blízkosti Funparku a může se pochlubit řadou chutných jídel a občerstvení. V případě, že byste využili služeb hotelu v zimním období, tak hosté, kteří se ubytují na déle než 3 noci, obdrží zákaznickou kartu. Tato karta vás opravňuje k 20% slevě na 3denní skipas na Slovensku a až 30% slevu na 6 dní půjčení lyží, v lyžařské škole. A nezávisle na období můžete díky kartě získat slevu také v termálních parcích, muzeích, jeskyních a mnoha dalších místech.

Příklad: pokud si vyberete hotel Patty Aparthotel v termínu od 22.-26. července 2011 (PA-UT), zaplatíte za apartmán pro 5 osob - 43 m2 necelých 5 000 korun. Noc tak stojí jednu osobu přibližně 250 Kč. Pobyt v tomto termínu můžete objednat zde.

Ubytování ve Vysokých Tatrách - Zakopané

Dom Wczasowy Stanislawa
Jana Pawła II 356, Biały Dunajec
209 - 241 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Willa Zacisze
Ustup 21, Zakopane
231 - 325 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Villa Harenda
Harenda 51, Zakopane
271 - 422 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Villa Prestige
Chyców Potok 24, Zakopane
282 - 307 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

 

Níže najdete aktuální, denně aktualizované, ubytování v Nízkých Tatrách - celou nabídku pak naleznete na www.radicestujeme.eu/levne-ubytovani.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.