Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Našli jsme levné ubytování ve Vysokých a Nízkých Tatrách

Ilustrační fotoVyhledávač levného ubytování nalezl zajímavou cenu za ubytování v hotelích v Nízkých Tatrách na Slovensku. Těm z vás, kteří plánují dovolenou či kratší víkendový pobyt u našich východních sousedů, se tato informace může hodit. A pokud byste radši volili Vysoké Tatry, výhodné nabídky lze nalézt především v hotelích nacházející se na polské straně Tater - v Zakopané.

Ubytování v Nízkých Tatrách - Donovaly

V dnešní den je poměrně zajímavá nabídka na ubytování v Donovalech. Horská vesnička Donovaly je velice známým horským střediskem. Najdete ji v ochranném pásmu NAPANT a jde o západní část Nízkých Tater. V letním období zde funguje lanovka TELEMIX, která vás vyveze na vrchol Nové hole. Jde o šestimístnou lanovku. Jezdí pravidelně o víkendech a svátcích mezi devátou a šestnáctou hodinou - vždy v celou. Od 4. června pak lanovka jezdí denně. Svezení se lanovkou stojí osobu nad 140 cm 3,5 €. Za zpáteční jízdenku po vás budou chtít 5,5 €. K dispozici je také bobová dráha.

 

Patty Aparthotel
Mistriky, Donovaly
241 - 313 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Penzion Cucoriedka
Telgart 16, Telgárt
241 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Penzion Adonai
Zvolenska cesta 17, Banská Bystrica
301 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Hotel Patty Aparthotel má skvělé hodnocení. Zábavní centrum pro děti Patty Funpark se nachází pouhých 30 metrů od apartmánů. Během letních měsíců je otevřená kavárna a bufet Dodo, která se nachází v blízkosti Funparku a může se pochlubit řadou chutných jídel a občerstvení. V případě, že byste využili služeb hotelu v zimním období, tak hosté, kteří se ubytují na déle než 3 noci, obdrží zákaznickou kartu. Tato karta vás opravňuje k 20% slevě na 3denní skipas na Slovensku a až 30% slevu na 6 dní půjčení lyží, v lyžařské škole. A nezávisle na období můžete díky kartě získat slevu také v termálních parcích, muzeích, jeskyních a mnoha dalších místech.

Příklad: pokud si vyberete hotel Patty Aparthotel v termínu od 22.-26. července 2011 (PA-UT), zaplatíte za apartmán pro 5 osob - 43 m2 necelých 5 000 korun. Noc tak stojí jednu osobu přibližně 250 Kč. Pobyt v tomto termínu můžete objednat zde.

Ubytování ve Vysokých Tatrách - Zakopané

Dom Wczasowy Stanislawa
Jana Pawła II 356, Biały Dunajec
209 - 241 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Willa Zacisze
Ustup 21, Zakopane
231 - 325 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Villa Harenda
Harenda 51, Zakopane
271 - 422 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Villa Prestige
Chyców Potok 24, Zakopane
282 - 307 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

 

Níže najdete aktuální, denně aktualizované, ubytování v Nízkých Tatrách - celou nabídku pak naleznete na www.radicestujeme.eu/levne-ubytovani.

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.05.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!