Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Pension Karolína ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův MlýnŠvýcaři mají Zermatt a Češi se sice, pravda, Alpami honosit zrovna nemohou, ale krkonošská střediska si s nimi v ničem nezadají. Krásná příroda chráněná vůbec nejstarším národním parkem u nás nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst po celý rok, ať vytáhnete lyže nebo kola.

Srdcem všeho dění je bez nadsázky Špindlerův Mlýn, nevelké město o dvanácti stech obyvatelích, leč patrně nejznámější zdejší turistické centrum. Na zážitků chtivé návštěvníky se tu myslí s dokonalým zázemím. I vás zlákaly tyto kraje? A hledáte v této lokalitě vhodné ubytování? Penzion Špindlerův Mlýn je pro bydlení v Krkonoších jako stvořený hlavně tehdy, pokud vyrážíte s rodinou čítající malé děti. Spojuje v sobě všechny výhody hotelu v podobě pohodlí (vlastní sociální zařízení a další vybavení) a zajištěného stravování a zároveň poskytne díky tomu, že se jedná o zařízení menší, dokonalý klid.

Špindlerův Mlýn

Proč si pro svou dovolenou vybrat zrovna pension Karolína v Krkonoších? Hostům tu nebude chybět nic, ať ke své spokojenosti budete potřebovat Wi-Fi nebo docela prostě „jen” nádherný výhled. A protože k dobré pohodě patří dobré jídlo, přijdou si zde na své i gurmáni. Až se z výletu například na Labskou boudu vrátíte patřičně vyhládlí, ochutnejte zvěřinové speciality nebo vyzkoušejte odlehčenou vegetariánskou kuchyni.

Špindlerův Mlýn

Ti, kteří si chtějí nebo musejí svůj jídelníček bedlivě hlídat, ocení možnost se ubytovat i bez využití stravovacích služeb v apartmánu, kde si zvládnete dokonce i méně složité obědy připravovat sami. Vejde se sem až šest lidí, lze ho navíc rozdělit na dva samostatné pokoje. I početnější skupina tak bude mít dostatek soukromí, což ocení zejména rodiče těch nejmenších hostů. Pro ty máme ještě jednu dobrou zprávu: Kuřáci se své vášni mohou oddávat pouze venku, v prostorách penzionu nikoli. A úplně každý příchozí bezesporu uvítá rodinnou atmosféru, jež tady panuje. Za poplatek s vámi navíc mohou přijet skutečně všichni vaši nejbližší – i váš čtyřnohý kamarád.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn

 

   
  Čtěte také:
 

Navštivte naše nejvyšší hory - Krkonoše

 

Špindlerův mlýn, nejen Český Aspen

   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 12.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.