Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Rakouské Alpy levně: Hallstatt za 200 korun

Ilustrační fotoV našem vyhledávači levného ubytování lze dnes narazit na poměrně hodně levnou nabídku ubytování v rakouských Alpách. Konkrétně nedaleko Hallstattu. Cena na osobu a noc se totiž pohybuje okolo 200 korun, což je o zhruba 50% méně než obvykle.

 

Apartmenthaus Edelweiss
Gosau Nr. 123, Gosau ( 9.0 km od Hallstatt )
199 - 249 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

 

Příklad: čtyřlůžkový apartmán v termínu 6./7. září stojí 808 Kč. Prodloužený víkend od 6.-11.9. by v tomto apartmánu stál čtyřčlennou skupinu cca. 4 000 korun, tedy 200 Kč na osobu/den.

Jen dodáme, že městečko Hallstatt najdete v seznamu UNESCO (společně se Solnou komorou a pohořím Dachstein). Jde o krásné horské městečko, postavené u jezera Hallstätter See. Místy to vypadá, jakoby městečko "vyrostlo" přímo z jezera.

 

Aktuální nabídku levného ubytování hledejte v našem vyhledávači zde.

 

Ilustrační foto

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.