Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Alpách od 128 Kč - 75% sleva

Ilustrační fotoZa výbornou cenu se lze nyní ubytovat v alpském hotelu Landhotel Rosentaler Hof v Rakousku. Jednodenní nocleh v hotelu z 9. na 10. srpna stojí dvě osoby 255 korun. Pokud byste chtěli v hotelu strávit aspoň prodloužený víkend, je cena sice o něco vyšší, i tak ale ubytování je o 41% levnější, než-li je obvyklé.

Landhotel Rosentaler Hof leží na slunečné straně Alp v srdci Korutan, pouhých 8 km od města Velden am Wörthersee.

Ilustrační fotoHotel leží uprostřed klidného parku o velikosti 10000 m² s přírodním potokem a venkovním bazénem. Svým hostům nabízí také nově zařízené lázeňské centrum s krytým bazénem, saunou, aromatickou parní lázní, vířivkami, masážní místností, posilovnou a 2 antukovými tenisovými kurty. Hotel se nachází mezi pohořím Karavanky a řekou Drávou, zhruba 3 km od sjezdu z dálnice A11 na St. Jakob, asi 20 km od Villachu a zhruba 35 km od Klagenfurtu.

 

Termín: 9.-10. srpna

Landhotel Rosentaler Hof
Sankt Jakob im Rosental
255
75% sleva
- za 2 osoby/noc
Více

 

Termín: 9.-12. srpna

Landhotel Rosentaler Hof
Sankt Jakob im Rosental
4 839
41% sleva
- za 2 osoby/3 noci
Více

 

Více levného ubytování najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny hotelů do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Malorka apod.) Stačí se zdarma registrovatvybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen ceny hotelů, ale také letenek.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.06.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.