Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Budapešti za 106 korun

Ilustrační fotoV našem vyhledávači levného ubytování můžete nyní narazit na nabídku levného ubytování v Budapešti. Jde o ubytování na poslední chvíli, last minute, termín pobytu je totiž už tři dny. Ovšem za cenu 956 korun získáte ubytování v posledním volném pokoji pro tři dospělé osoby a jedno dítě.

Retro Budapest se nachází v části Buda, jen kousek pěšky od všech hlavních turistických atrakcí, a poskytuje ubytování v útulných nekuřáckých pokojích s TV. Obchodní centrum MOM Park se nachází 10 minut chůze od penzionu Retro. Matyášův chrám a řetězový most Széchenyi, který spojuje části Buda a Pešť, leží 3 km odtud. Budovy parlamentu jsou od penzionu vzdáleny 5 km.

K dispozici je poslední pokoj a každý víkend v dubnu i květnu je v tomto penzionu vyprodán.


Retro Budapest
11. Újbuda, Budapešť
termín: 23.-26.3. 956
za 3+1 osoby/3 noci
Objednat

 

Více nabídek ubytování nejen v Budapešti najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny hotelů do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Paříž apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen ubytování, ale také letenky.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!