Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Budapešti za 106 korun

Ilustrační fotoV našem vyhledávači levného ubytování můžete nyní narazit na nabídku levného ubytování v Budapešti. Jde o ubytování na poslední chvíli, last minute, termín pobytu je totiž už tři dny. Ovšem za cenu 956 korun získáte ubytování v posledním volném pokoji pro tři dospělé osoby a jedno dítě.

Retro Budapest se nachází v části Buda, jen kousek pěšky od všech hlavních turistických atrakcí, a poskytuje ubytování v útulných nekuřáckých pokojích s TV. Obchodní centrum MOM Park se nachází 10 minut chůze od penzionu Retro. Matyášův chrám a řetězový most Széchenyi, který spojuje části Buda a Pešť, leží 3 km odtud. Budovy parlamentu jsou od penzionu vzdáleny 5 km.

K dispozici je poslední pokoj a každý víkend v dubnu i květnu je v tomto penzionu vyprodán.


Retro Budapest
11. Újbuda, Budapešť
termín: 23.-26.3. 956
za 3+1 osoby/3 noci
Objednat

 

Více nabídek ubytování nejen v Budapešti najdete zde. Využijte naší aplikaci rSearch, a nechte si hlídat ceny hotelů do vybraných destinací (New York, Řím, Londýn, Paříž apod.) Stačí se zdarma registrovat a vybrat si destinaci, kterou chcete sledovat. rSearch hlídá nejen ubytování, ale také letenky.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.