Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v centru Říma za 903 Kč

Koloseum, en.wikiepdia.orgV našem předchozím článku jste mohli nasbírat pár tipů, kam se v Římě podívat. Dnes vám přinášíme akční nabídku hotelu Roman Holidays, kde ubytování pro 1 osobu vychází na 903 Kč. Cena za celý pronajímaný pokoj je 1806 Kč. Hotel se nachází v samotném srdci Říma, nedaleko Vatikánu.

V ceně služby je zahrnuto ubytování, snídaně, samozřejmostí je přístup na Wi-Fi. Pokoje jsou vybavené klimatizací, LCD televizí. Prostory hotelu jsou nekuřácké, zvukově izolované. Na recepci můžete využít službu úschovy zavazadel a také trezor na cennosti. Hotel poskytuje další služby, jako je půjčování aut, doprava na letiště, denní pokojová služba, fax, kopírka a další. Personál se s vámi domluví italsky, anglicky, francouzsky, rumunsky, španělsky a německy. Pokud přijedete vozem, je nutné si předem zarezervovat parkování. Parkování je na odlehlém místě a je třeba počítat s poplatkem.  

Cestujete-li s dětmi, tak jsou v hotelu vítány. Za děti do 4 let neplatíte za podmínky použití stávajících postelí. V pokoji může být navíc maximálně 1 dětská postýlka.

Co se týče vašeho čtyřnohého kamaráda, tak ten bude muset zůstat doma. Domácí zvířata nejsou v hotelu povolena.

Check in provádějte každý den od 10:00 do 22:00 a odhlašujte se nejpozději do 11:00.

Hotel má skvělé umístění v centru Říma s výhledem na město. Nachází se blízko stanice metra Ottaviano na lince A, která zajišťuje spojení s nádražím Termini.

Pokoj zarezervujete pod tímto odkazem.

Pokoj-booking.com

Vatikán, en.wikipedia.org

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 29.10.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!