Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Praze od 193 korun za osobu a noc

Ilustrační fotoBlíží se státní svátek a zřejmě dost z nás využije den pracovního volna pro cestování. Pokud si pořád nejste jisti tím, kam vyrazit, máme pro vás tip. Je jim Praha. Praha patří k nejoblíbenějším místům ČR a je vyhledávaná zvláště zahraničními turisty. Náš vyhledávač nalezl zajímavou nabídku ubytování v termínu okolo 17. listopadu. Pokud vyrazíte do Prahy ve čtyřech lidech a zvolíte si pobyt od 17.-20. listopadu, zaplatíte celkem za čtyřlůžkový pokoj včetně snídaně v penzionu Sparta jen 2 308 Kč.

Penzion Sparta nenajdete přímo v centru města, ale nedaleko Kobylis. Odtud vede linka C k Muzeu či Hlavnímu nádraží. K metru vás dopraví autobusové linky 162 nebo 169. Do centra byste to měli zvládnout do 15 minut. Penzion má velmi dobré hodnocení.

 

Pension Sparta
Praha
2 308
1 538 Kč
- za 4 osoby/3 dny
- za 2 osoby/3 dny
ceny jsou
vč. snídaně

Objednat

 

Další nabídky z Prahy

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.11.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.