Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Alpách ve čtyřhvězdičkovém hotelu od 362 Kč

Ilustrační fotoDnes vám nepředstavíme nejlevnější nabídku ubytování, přesto věříme, že zaujme. A to především s ohledem na poměr cena/kvalita. Za cenu od 395 korun za osobu/noc, můžete strávit noc ve čtyřhvězdičkových apartmánech. Hotel Landhaus Klopein má velmi dobré hodnocení a nedávno prošel rekonstrukcí.

Hotel najdete v městečku Sankt Kanzian, nedaleko rakouských hranic se Slovinskem. V blízkosti jsou jezera Klopeiner See a Turnersee. Město leží na úpatí alpských hor Karawanken.

Landhaus Klopein
Sankt Kanzian
395 - 616 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více
Termín 14.-15.9.

Příklad:

Pokud byste chtěli strávit prodloužený víkend v rakouských Alpách v termínu od 14.-18. září (ST-NE), zaplatíte za čtyřlůžkový apartmán (dva dospělí, dvě děti) 6 115 Kč. To je na osobu/den cca. 382 korun. Dvoulůžkové studio stojí 4 189 Kč, to je na osobu/den 523 Kč. Vůbec nejlevněji vás vyjde varianta, kdy si zarezervujete bungalow pro 6 osob (čtyři dospělí, dvě děti) - bungalow stojí 8 667 Kč, v přepočtu na osobu/den zaplatíte 362 korun.

 

Studio 2 osoby 4x noc 4 189 Kč 523 Kč za osobu/noc
Apartmán 4 osoby 4x noc 6 115 Kč 382 Kč za osobu/noc
Bungalow 6 osob 4x noc 8 667 Kč 362 Kč za osobu/noc

 

Pár fotografií:

Ilustrační fotoIlustrační fotoIlustrační fotoIlustrační foto

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.08.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.