Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování v Toskánsku - ideální pro rodiny s dětmi

Ilustrační foto - Park AlbatrosV našem vyhledávači levného ubytování dnes můžete najít zajímavou nabídku ubytování v Toskánsku. Jde o ubytovací komplex vhodný především pro rodiny s dětmi. Cena za osobu a noc vychází od necelých 240 korun. Stále jsou volné termíny na počátku září. Komplex je nedaleko pláže.

 

Park Albatros
Loc. Pineta Di Torre Nuova, San Vincenzo
240 - 323 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Park Albatros nabízí pronájem mobilních domů o velikostech pro 4-6 osob. Pláž je nedaleko, k dispozici je bazén a půjčovna jízdních kol. Mobilní domy Albatros leží uprostřed borovicového lesa Maremma a zahrnují plně vybavenou kuchyň a balkon pro venkovní stolování. K dispozici jsou také 2 restaurace. Albatros Park nabízí hostům večerní zábavní program a možnost využívání dětského hřiště Zaměstnanci ubytovacího komplexu vám mohou zajistit výlety do blízké Florencie nebo na ostrov Elba.

Mobilní dům pro 6 osob v termínu od 11.-18. Září stojí rovných 10 000 korun (to je na osobu/den 238 Kč). Dům pro 4 osoby pak 8 983 korun.

Komplex má výborné hodnocení.

Týdenní pobyt od 11.-18. září - ceny

Park Albatros
Loc. Pineta Di Torre Nuova, San Vincenzo
8 983 - za 4lůžk. dům/týden
(orientační cena)
Více
Park Albatros
Loc. Pineta Di Torre Nuova, San Vincenzo
10 000 - za 6lůžk. dům/týden
(orientační cena)
Více

 

Další aktuální nabídky z Toskánska

 

Fotografie komplexu:

Ilustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park AlbatrosIlustrační foto - Park Albatros

Vložil/a: Daniel Česák 14.07.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.