Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Vydejte se v zimě poznávat Paříž

Eiffelova věž, Wikipedia.orgI návštěva Paříže v zimě má své kouzlo. Počasí není, až na výjimečné případy, mrazivé. Teploty se pohybují okolo 1 – 6°C. určitým benefitem může být menší množství turistů v ulicích i na jednotlivých památkách. A pokud se vám poštěstí a napadne sníh, může to být učiněná pohádka. Kde se ale v Paříži levně ubytovat? Příjemné prostředí a ceny má Mary´s Hotel République. Za apartmá pro 4 osoby zaplatíte 2069 Kč za noc. Na jednu osobu tedy příjemných 518 Kč!

Mary´s Hotel République se nachází v 11. pařížském obvodě. Do centra se určitě dá dojít pěšky nebo využít hustou síť pařížského metra. Hned u hotelu se nachází stanice Oberkampf, 200 m od hotelu je také Svatomartinský kanál s malými kavárničkami a obchůdky.

Recepce hotelu je otevřena 24 hodin denně s přívětivým personálem, který mluví samozřejmě francouzsky a také anglicky. V ceně je ubytování v pokoji s televizí, koupelnou s fénem a toaletními potřebami, trezorem, samozřejmostí je také přístup na Wi-Fi. Na recepci můžete využít úschovnu zavazadel a také si nechat něco okopírovat. Do pokoje je možné přiobjednat přistýlku pro dítě. Za přistýlku zaplatíte 15 euro za noc. Pokud máte dítě mladší 5 let, a využijete stávajících postelí v pokoji, tak za dítě neplatíte. Dále je možné přiobjednat si snídani za přibližně 200 Kč. Snídaně je podávána kontinentální.

Domácí zvířata v hotelu nejsou povolena.

Do hotelu je možné se přihlásit v den příjezdu od 14:30, ohlásit se a vyklidit pokoj je třeba v den odjezdu do 11:00.

Pokoj zarezervujete zde.

A jak to v hotelu vypadá?

Pokoj-booking.com

Recepce-booking.com


Vložil/a: Daniel Česák 23.12.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!