Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Zažijte Dublin-levné ubytování

My Place Dublin-booking.comHledáte ubytování v srdci Dublinu s dobrou dostupností do centra a místních hospůdek? Rádi při cestování poznáváte nové lidi a sdílíte s nimi zážitky? Pak je My Place Dublin Hostel ideální možností ubytování.Hostel se nachází 10 minut pěšky od přístavu, 20 minut od irské Národní galerie a 15 minut od vyhlášené čtvrti Temple bar, kde můžete okusit místní pivo a světoznámou whiskey. A nejen to, zažijete samozřejmě i typický život těchto barů a hospůdek. Dublin se také může stát výchozím bodem vašeho irského putování.

Hotel nabízí 20 lůžkové až 8 lůžkové pokoje. Cena se pohybuje od 385 Kč za osobu/den do 797 Kč za osobu/den. V nabídce jsou i pouze ženské pokoje. Součástí každé z místností je koupelna s toaletou. V hotelu je v nabídce malá snídaně. Dále můžete plně využívat místní kuchyňku. Samozřejmě můžete využívat bezplatně připojení k internetu. Za příplatek je pak možné dojednat parkování, transfer na letiště a další služby. V hotelu je k dispozici kulečník, denní tisk, turistické informace a úschova zavazadel na recepci. Celý prostor hotelu je nekuřácký. Při příjezdu si hotel účtuje 10 euro vratnou zálohu za povlečení a klíče.

Hotel zvenku-booking.com

Pokoj-booking.com

V hotelu nemohou být ubytovány děti, ani žádná domácí zvířata.

Check-in je možný v den příjezdu po 14. hodině a check-ou do 11 hodin.

 

Zarezervovat si místo v hotelu můžete zde.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.07.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!