Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aer Lingus vykázal zisk

Aer Lingus ilustrační fotoI přes vysoké ceny pohonných hmot, finanční krizi a problémy způsobené sopkou na Islandu, vykázala společnost Aer Lingus opět zisk. K zisku se mohla aerolinka vrátit v roce 2010 především kvůli rozsáhlému snižování nákladů. Provozní zisk dosáhl výše téměř 58 mil. EUR. Generální ředitel Christoph Mueller ale nepředpokládá, že takto vysoký zisk se podaří udržet i v letošním roce. Naopak zisk by měl být podstatně menší a to především díky stoupajícím cenám pohonných hmot.

Události v Libyi a obecně v Africe zvedají cenu pohonných paliv a letecké odvětví tato situace poměrně výrazně ovlivňuje. Pokud vysoké ceny pohonných hmot přetrvají, dá se očekávat zvyšování cen letenek.

Vložil/a: Daniel Česák 28.02.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.